Hakkımızda

Hakkımızda

Faberk Group ilk olarak 2015 yılında Elektrik Taahhüt alanında, Kocaeli’de hizmet vermeye başlayarak kuruluşunu gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Otomatik Kapı Sistemleri bölümünü faaliyete geçirerek bir grup firması olmak için ilk adımı atmıştır. 

2019 yılında, Aksaray/Merkez’de, Elektrik Taahhüt ve Otomatik Kapı sistemleri olarak iki alanda faaliyet vermeye başlayarak sınırlarını genişletmiştir.

2020 yılında ise Mekanik Taahhüt hizmetleri vermeye başlamış ve büyüme alanındaki faaliyetlerine hızla devam ederek kaliteden ödün vermeksizin gelişerek büyümeyi sürdüren bir firma olmuştur.

Faberk Group olarak tüm sistemlerimizle bir bütün halinde hareket etmekte ve günümüz koşullarına ayak uydurarak aynı zamanda geleceği de planlamaktayız. Hizmet verdiğimiz firmaların proje bitiminde oluşan memnuniyeti ile aramızdaki bağ kopmadan devam etmekte ve hizmetlerimizden beklediğimiz performansı karşılıklı olarak almaktayız.


MİSYON

Faberk Group olarak kaliteli hizmet sunma çerçevesinde görevimizi icra ederken karşılıklı güvenin ve güvenliğin öneminin bilincinde olarak deneyimli ve yetkin bir şekilde projeleri zamanında tamamlıyor, hizmet verdiğimiz firma ve şahıslara karşı koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışanlarımız ile oluşturduğumuz aile kültürünü sizlere de hissettirmeyi bir görev bilerek ilerliyor ve bu bütünlükten gurur duyuyoruz.


VİZYON

Rekabetin arttığı dünyada dürüstlükten ödün vermeden yolumuza devam ederek dijitalleşme ile paralel olarak gelişmeye devam etmek, açık ve başarılı iletişimi kullanmak, çalışan ve müşteri mutluluğunun öneminin her zaman farkında olarak değerlerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmektir.
Hakkımızda