Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri


YÜKLEME SİSTEMLERİ
Yükleme Sistemleri sayesinde lojistik kaygılarınız en aza inecek;

Depo zemini ile park etmiş araçlar arasındaki yükseklik ve mesafe farkını dengelemek için etkili bir yol mu arıyorsunuz? Aramayı durdurun.

Yükleme sistemleri özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Yükleme sistemleri işletme maliyetlerini düşürmenize ve çalışanlarınız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamanıza yardımcı olmak için kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Bu sistemler ayrıca seksiyonel kapılar ve hızlı PVC kapılarla senkronize bir şekilde kurulabilmekte ve işletilebilmektedir.


Yükleme Sistemleri Ana Hatlarıyla; Yükleme Körükleri ve Rampalardan oluşmaktadır.


Yükleme Rampaları:

Ayrıca, silindirlerinde bulunan acil stop ventilleri ile de donatılmış olan yükleme rampaları. hızlı bir şekilde rampayı korumaya almanın yanında, yükleme yapılan konteynerın yükleme işlemleri bitmemişken yanlışlıkla hareket etmesi durumunda bu güvenlik yapılandırması extra önem arz eder. Böylelikle iş kazalarını önleyerek hem iş hemde zaman kaybını en aza indirir. Yükleme rampaları, her türlü yükleme esnasında güvenli ve pratik çözümler sunar.

Rampa yükleme sistemleri ölçüleri genellikle standarttır ancak ihtiyaç halinde özel imalatta yapılabilmektedir. Montaj yapılacak alanın keşfinin yapılması akabinde detaylı ölçüler ile montaj ve mekanizma çalışma boşluğu ayarlanır. İmalat yapılması akabinde yükleme rampaları önceden hazırlanmış olan bölgeye oturtularak devreye alınması sağlanır.


Yükleme Rampası Çeşitleri:

– Hidrolik yükleme Rampası

– Menteşeli yükleme rampası

– Teleskopik yükleme rampası

– Dik yükleme rampası

– Seyyar yükleme rampası

– Makaslı platform rampa

Yükleme Körükleri:


Yükleme körükleri; bir depo veya ambar binasında yükleme ve boşaltma yaparken, bina ile kamyon şasisi arasında geçirimsiz bir köprü görevi görürler. Böylelikle sıcaklık, nem ve toz seviyeleri en aza indirilecek ve kargo bu faktörlerden etkilenmeden güvenle yükleme alanını terk edebilecektir.

Firmamız, sızdırmazlık ihtiyaçlarınıza göre en iyi çözümü bulmanız için farklı yapı ve fonksiyonlara sahip körükler sunmaktadır.


Yükleme körükleri; mekanik körükler ve şişirilebilir körükler olarak ikiye ayrılır.
FOTOSELLİ KAPILAR

Fotoselli Kapı Sistemlerinde Kocaeli’nin lider tedarik ve servis Firması olan Faberk Otomatik Kapı olarak hizmetinizdeyiz.

Radarlı kapı olarak da bilinen “Fotoselli Kapı Sistemleri” otomatik olarak hareket algılama radarı ile açılır.

Radar kayar kapı ve cam kapı otomasyonu ile giriş çıkışları şık ve güzel bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Radar sistemi, yüksek sıcaklığa ve soğuk havaya direnmenin yanı sıra acil durumlarda iptal edilebilir.

Ürünlerimizin kalite ve güzelliğinin yanı sıra garanti süresi de sizi tatmin edecektir. Aküye bağlanabilen modellerin yanı sıra şifreleme ve radar kontrol fonksiyonlarına sahip fotoselli kapılar da bulunmaktadır.

Sınırsız çalışma süresine sahip fotoselli kapılar, geçiş kontrol sistemleri içinde uyumludur. Açılma ve kapanma hızını kontrol etmek için modellerimizde bütçenize göre uygun modeli seçebilirsiniz. Fonksiyonel fotoelektrik kapı otomatik cihazı, gerekli konuma uygulanabilir. Fotovoltaik kapıların sıklıkla kullanıldığı yerlerde (hava limanları, oteller, işyerleri, meydanlar, hastaneler, poliklinikler, sağlık kurumları, konferans ve seminer salonları, okullar, süpermarketler, alışveriş merkezleri gibi) uygun ölçü ve ebatta fotovoltaik kapı otomasyon ekipmanları üretmekteyiz. Fotoselli kapılar arasında; döner kapı sistemleri, yuvarlak kapı sistemleri, teleskopik kapı sistemleri, camdan cama kayar kapı sistemleri, medikal kurum kapı sistemleri ve 90 derece kapı sistemleri sağlar. Özelleştirilmiş fotoselli kapı modellerimiz, yaşlılar ve engelliler için de extra kolaylık sağlar.


Fotoselli kapının teknik detayları

Sürgülü fotoselli kapı sisteminde en çok iki tip sabit kanat ve iki tip hareketli kanat kullanılması tercih edilir. Net genişlik, fotoselli kapının önemli bir detayıdır. Genişlik için ideal mesafe 160-180 cm’dir (sabit kanatlı 320-360 cm). İdeal yükseklik 210-220 cm’dir. bunun gibi. Bu yüksekliğin üzeri sabit olarak kabul edilmelidir. Bu yükseklik kapının daha güzel görünmesini sağlar. Size başka bir noktayı hatırlatmak istiyoruz. Uygulama alanında rüzgar hızı faktörü dikkate alınmalıdır. Dikkate alınacak yer açık bir yer ise ve rüzgar çok kuvvetli ise fotovoltaik hücre kapısı veya fotovoltaik hücre kapısı kapalı bırakılmalı ve önüne bir rüzgarlık tasarlanmalıdır. Otomatik fotoselli kapı, otomatik kapı açma ve fotoselli cam kapı Otomatik fotoselli kapı tesisleri meydanlar, hastaneler, okullar, havaalanları, bankalar, alışveriş merkezleri, oteller, restoranlar, restoranlar, süpermarketler ve mağazalar gibi binalarda vazgeçilmez mimari unsurlardır.

Firmamız satış öncesi sizlere en uygun fotoelektrik kapı sistemini sağlamak için planlanan lokasyonda keşfedecektir. Deneyimli kadromuz sayesinde planlanan lokasyona en uygun koşullarda kullanılabilecek fotoselli kapı uygulamaları sağlıyoruz. Yıllar içinde bu alandaki faaliyetlerini ve hizmet kalitesini geliştirmeye devam etmiştir. Uzman ekibimiz sayesinde bu yetkinliği ilk günkü gibi korudular ve her yeni işi farklı bir heyecanla ele aldılar. Kapı ve mağazalar; kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini her zaman koruyarak faaliyetlerine devam etmektedir. İşletmeler ve konut butikleri için sürgülü kapı sistemleri üretiyoruz. Ayrıca kurulumu ve arızası için destek sağlıyoruz.


Tek yöne açılır standart otomatik fotoselli kapılar :

Duruma göre sağa veya sola açılan ve sistemin tüm aralığı içinde hareketli bir kanat üzerinde kayan sabit bir kanat ile oluşturulabileceği gibi mevcut bir duvar, cam veya cephede daha dar bir alanda açılabilir ve Sabit kanatsız kullanılabilir. Kendi alanlarında ilk tercihtir. Tek kanatlı standart otomatik kayar kapı sisteminin minimum açılma mesafesi 700mm, maksimum açılma mesafesi 3000mm’dir.


Çift yöne açılır standart otomatik fotoselli kapılar :

Kendi sabit veya mevcut cepheleri üzerinde sürgülerle sola ve sağa senkronize olabilen otomatik kapı sistemleridir. Simetrik duruşu ve açılacak mesafeyi iki yönde hareket ettirerek sürekli açılma sağlaması, çift kanatlı sürgülü kapıyı uygulama zorluğu olmadan her durumda tercih edilen seçenek haline getirmektedir. Standart çift kanatlı otomatik kayar kapı sisteminin sağladığı minimum kanal genişliği 800 mm ve maksimum açılma mesafesi 3000 mm’dir.ENDÜSTRİYEL KAPILAR

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Yer tasarrufu sağlayan bu kapı sistemleri, çeşitli ray uygulamaları kullanılarak farklı endüstriyel tesislere uyarlanabilir. Yeni tesisler inşa ederken veya tadilat gerçekleştirirken güvenilirliği planlamanıza olanak tanır. Faberk Otomatik Kapı size çeşitli uygulamalar için özel çözümler sunar: üzerinde yaya geçişleri olan özel kapılarından kolay erişim için tamamen cam kapılara, çizilmeye dayanıklı duratec camlı kapılara kadar.

Benzersiz kombinasyonları olan Seksiyonel kapı dikey olarak açılır ve kapının önünde ve arkasında boş alan yaratır. Kapı bölümleri tavanın altında, açıklığa dik olarak veya çatı boyunca düz bir şekilde saklanır. Kompakt modüler kapı, her bir parçayı dikey olarak doğrudan dikey taşın arkasında istifler. Bazen kapılar yapıların cephesini işgal eder. Bu nedenle, büyük bir enerji tasarrufu potansiyeline sahiptirler – amortisman ve yenileme hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime 7/24 iletişime geçebilirsiniz.


Katlanır ve Sürgülü Endüstriyel Kapılar

Bakımı en basit ve en kolay kapılardan biri olan sürgülü kapı, bir binadaki iç alanı maksimize etmenin harika bir yoludur ve gerektiğinde personel kapısı veya kısmi açıklık kullanarak yaya erişimi olan çok geniş açıklıklar için mükemmeldir. Sürgülü kapı genellikle dışarıdan takılır, ancak içeriden takılabilir. Dışarıya monte edildiğinde, iç mekana etkisi yoktur.

Düz sürgülü kapılar genellikle belirli bir boyuta kadar sürgülü kapılar için içeride yuvarlanan tekerleklere sahip çelik düz bir üst raya sahiptir, ardından alt silindirler belirtilecektir. En büyük düz sürgülü kapılardan bazıları, kapı şeritlerinin basitçe itilmesi veya çekilmesiyle manuel olarak çalıştırılabilir, ancak tabii ki ve sürgülü kapı da otomatikleştirilebilir. Sürgülü kapı panellerinin çoğu, köpük göbekli çift cidarlı çelik bölümler kullanılarak 40 mm veya daha kalın olan seksiyonel kapı panellerine benzer bir yapıdadır. Pencereler ve küçük yaya kapıları sunulan ve kullanılan 2 ana seçenektir.

Yan kapılar veya boş iç alan sınırlı olduğunda, katlanır ve sürgülü endüstriyel kapılar mükemmel çözümler sağlayabilir. Katlanır sürgülü kapılar genellikle otomobil satışı gibi alanlarda ürünleri aydınlatmak veya sergilemek için isteğe bağlı cam bölmelerle birlikte çelik veya alüminyum parçalardan yapılır. Bu ürünler tek taraflı ve tek taraflı istiflenebilir veya daha büyük bir açıklığın her iki tarafına da katlanarak büyük ebatların manuel veya elektrikle çalıştırılması için ideal bir çözüm sağlar. Minimum bakım, katlanır kapıların çok az sayıda gerçek hareketli parçaya sahip olduğunu belirlemenin olumlu bir nedenidir, elbette entegre kayar kapı kitleri için daha da azdır.


Endüstriyel Katlanır Kapı

Endüstriyel kapıların pek çok çeşidi vardır ve kapı kanadı hemen hemen tüm açıklıklara uyacak şekilde seçilebilir. Yukarıda bahsedildiği gibi, cam seçenekleri ile yalıtım panelleri yelpazesi oldukça geniştir, kapı genişlikleri 14 metreye kadar çıkmaktadır. Katlanır kapı bilgi sayfamıza gidin> Alüminyum çerçevedeki cam seçeneklerinin tam etkisini kullanan katlanır kapı, herhangi bir showroom için mükemmeldir ve kapı kabuğunu görüntüleme veya yuvarlama endişesi olmadan iç mekanın kullanımına izin verir. Kapıyı kullanan herkes için manuel kullanım çok kolaydır, bu nedenle gerektiğinde personel ve müşterilerin herhangi bir sorun yaşamadan binaya girip çıkmalarına izin verilebilir. Depolarda ve atölyelerde kullanılan katlanır kapı sistemi artık iç mekan kullanımını kısıtlamayacak. Ayrıca bu kapıların da bakım maliyeti oldukça düşüktür.

Katlanır kapılar, çok güvenilir, sessiz bir motor tahrik ünitesi ile mevcut tüm access kontrolleri kullanılarak tam erişim kontrolü kullanılarak gerektiğinde otomatikleştirilebilir. Bu kontroller, basit düğme işlemlerini, radyo kontrollerini, klavyeleri, tuş anahtarlarını, zamanlayıcıları ve hatta parmak tarayıcıları içerir.


Endüstriyel Sürgülü Kapılar

Sürme kapı serimiz, farklı amaçları karşılamak için tek ve çift cidarlı 4 farklı model sunmaktadır. Kapının maksimum genişliği 8000 mm, maksimum yüksekliği 5500 mm’dir.

Çeşitli kullanımlara sahiptir ve kapıyı en iyi şekilde kullanabilir. Kapılar, doğal ışığı veya bina görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmak için çeşitli şekil ve boyutlarda cam kullanabilir.  Otomasyon Sağladığımız ve kurduğumuz katlanır kapıların veya sürgülü kapıların çoğu, inşaat gereksinimlerine göre bir dizi erişim kontrol cihazı kullanılarak manuel veya elektrikle çalıştırılabilir. Katlanır veya sürgülü kapıların manuel olarak çalıştırılması genellikle çok düzgündür ve boyutlarından bağımsız olarak çok ağır değildir, ancak çoğu durumda kolaylık ve güvenlik için otomasyon gerekebilir. Erişim kontrolleri, yaya erişimi için yalnızca kısmen açık olma gibi kapı işlemlerini çeşitli gereksinimlere uyarlamak için kullanılabilir.


Kendi Kendini Yenileyen Yüksek Hızlı Kapılar

Otomatik onarım yüksek hızlı kapılar, lojistik sorunlarını çözmek için mükemmel bir alternatiftir! Belirli ölçüleri karşılarken, üretim alanınızın içinde veya dışında kullanım için çok uygundur. Hızlı açılıp kapanma süresinden dolayı bu kapıyı zaman ve enerjiden tasarruf etmek için kullanabilirsiniz.

Kapı kanadı galvaniz, paslanmaz çelik veya kaplamalı çelikten imal edilmiştir. Bu özel yapı kapıya çok fazla direnç sağlayarak kendi kendini iyileştirme sisteminin daha iyi çalışmasını sağlar. Bir obje kapının PVC kısmına çarptığında son anda tüm enerjisini serbest bırakır ve kırılmaz. Kapımız ayrıca yerleşik bir güvenlik kenarına sahiptir: bir engelle temas ettiğinde, kapı yaralanma veya hasar riskini önlemek için otomatik olarak durur ve geri döner.


Bu kapılar şu amaçlarla kullanılabilir:

İlaç firması

Yiyecek hazırlama alanı

Süpermarket depoları

Catering

Soğuk hava deposu

Kurulum ve bakımı diğer endüstriyel kapılara kıyasla hızlı ve kolaydır.


Bu kapılar, çevredeki çalışma alanlarında tozun yayılmasını azaltır, böylece yüksek hijyen standartları gerektiren yerlerde kullanabilirsiniz. Büyük statik elektriğe sahip alanları ayırmak için kullanılabilen anti statik versiyonunuzu da talep edebilirsiniz. Yumuşak linolyum sayesinde, çözüm ayrıca insanların ve arabaların geçişini kısıtlamadan mükemmel ısı ve ses yalıtımı sağlar. Tüm kapılarımız CE işaretini taşır ve ilgili güvenlik yönetmeliklerine uygundur. Daha fazla bilgi almak ve özel kapılar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
GARAJ KAPILARI

Garaj kapıları konutlarda, otopark girişlerinde kullanılan, endüstriyel kapılara göre daha küçük ölçülere sahip kapılardır.

Konut tipi seksiyonel kapılar, panellerin iki kenarına monte edilmiş menteşe ve tekerlekler, tamburlara sarılan taşıyıcı çelik halatlar yardımıyla yan raylar üzerinde kayarak hareket eden, torsiyon yayların gücü vasıtasıyla kapının hareketini kolaylaştıran, sahanın mevcut kiriş ölçülerine göre belirlenecek yataklama tipi ile geçiş noktasında yükseklik kaybını en aza indirmelidir.


Dekoratif seksiyonel paneller

Yapıya uygun yataklama seçenekleri

Galvanizli çelik ve poliüretan izolasyonlu paneller

Darbelere ve rüzgara karşı kapının dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller

Kapanma sırasındaki geçişlerde hareketi tersine çevirerek güvenliği sağlayan “oto güvenlik sistemi” (motorlu sistemler)

Özel şifrelendirilmiş uzaktan kumanda

Elektirik kesilmelerinde elle kolayca açılıp kapanabilme


Garaj Kapılarının Akıllı Telefon ve Tabletlerle Kontrolü

Otomatik garaj kapısını pek çok interaktif cihaza entegre ederek rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Kumanda, KSG ve OGS sistemleri, cep telefonu uygulamaları veya ev otomasyonu sistemleriyle kontrol edilmesi mümkündür. Ayrıca tüm olumsuz hava unsurlardan konutunuzu korumak için ideal bir çözümdür. Montajını yaptığımız kapılar ve motorlar sektörde kalitesini kanıtlamış markalardır ve ulusal / uluslararası kurumlar tarafından güvenlik standartları test edilmiştir. Kaliteli elektrikli garaj kapılarımız sadece kullanışlı olmakla kalmayacak, ayrıca manuel bir kapıdan daha yüksek güvenlik imkanları sunacaklar, özellikle de her ikisi de kod şifreleme ve mekanik mandal için en son teknoloji ile donatılmış ürünlerimiz sizi yüzüstü bırakmayacaktır.Ürün / yedek parça tedariği ve montaj hizmetimizin yanı sıra Profesyonel Servis Hizmeti ve Periyodik Kontrol Hizmeti de sunmaktayız.


Güvenebileceğiniz garaj kapısı montajı, onarımı ve servisi için seçiminiz FABERK Otomatik Kapı olmalıdır. Kaliteli marka garaj kapıları ve aksesuarları sağlamanın yanında müşteri memnuniyetinde üst seviyede sağlamaya gayret ediyoruz. 10 yılı aşkın Elektrik Mühendisliği hizmetimizi kadromuza eklediğimiz Otomatik Kapı ustalarının mesleki tecrübeleriyle harmanlayarak etmiş konut ve ticari uygulamalar ortaya çıkarmaktayız.

Ayrıca Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle, COVID-19’un yayılmasını yavaşlatmak için yetki makamların tavsiyelerine çok dikkat ediyoruz. Otomatik Garaj Kapısı işlerinizde şu anda müşterilerine hizmet vermeye devam edecekteyiz ve virüsün yayılmasını önlemek ve sınırlamak için üzerimize düşeni yapmak için aşağıdaki önlemleri alıyoruz:

Çalışanlarımıza rehberlik, bilgi ve destek sağlıyoruz. Bu destek, hastalandıklarında evde kalmaya ve temiz çalışma uygulamalarına dikkat etmeyi ve sosyal mesafeye devam etmeye teşvik etmeyi içermektedir. Çalışanlarımız ve araçlarımız maskeler, el dezenfektanı ile donatılmıştır ve müşterilerimiz için temassız bir deneyim sağlamak için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanıyoruz.

Kendinizi hasta hissediyorsanız veya COVID-19 olduğu bilinen bir kişiyle temas halindeyseniz, lütfen randevunuzu bizimle yeniden planlayın.

Ofisimize uğramak yerine .262 335 55 26, info@faberkgroup.com veya İletişim – Faberk Otomatik Kapı (faberkotomatikkapi.com) adresindeki doldurulabilir formumuzdan bizimle iletişime geçmenizi öneririz. 

İhtiyaçlarınıza Efektif ve Pratik Çözümler Üreten Uzman Garaj Kapısı Firmasıyız.

Güvenliğinizin ve garaj kapısı yatırımınızın uzun ömürlülüğünün yetenekli ve dikkatli bir montaja bağlı olduğuna inanıyoruz. Kocaeli ve çevresinde garaj kapısı onarımında lideriz ve bölgedeki en iyi kurulum hizmetini gururla sunuyoruz. Mekatronik alanda tecrübeli teknisyenlerimiz, kapınızın markası veya boyutu ne olursa olsun, garaj kapınız, garaj kapısı açıcınız veya ilgili herhangi bir bileşenle yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Faberk Otomatik Kapı, garaj kapısı sisteminizin mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını sağlayacak önleyici bakım da sunar. Aşağıdaki ürün ve hizmetleri siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız.