Hakkımızda, Misyonumuz ve Vizyonumuz

Hakkımızda

2010 yılında kurucu ortak sıfatıyla Dizaynel Elektrik Otomasyon şirketini kuran Fatih Berkyer Kocaeli’de faaliyetlerine başlamış olup; 2015 yılında hizmet vizyonunu ve çapını genişleterek FABERK Group firmasını alanında en yeni ve kaliteli teknik taahhütlük hizmeti vermek amacı ile faaliyete geçirmiştir.
Projelerin yapımı ve tesliminde edindiği bilgi ve tecrübeleri mevcutla birleştirerek çalışmalarına yükselen hızla devam etmektedir.

Misyon&Vizyon

FABERK Group olarak siz değerli müşterilerimize bu güne kadar verdiğimiz hizmetler ve bundan sonra vereceğimiz hizmetler konusunda hedefimiz daima kalite olmuştur ve bu çizgi her daim önemli olmaya devam edecektir.

Elektrik Proje Taahhüt, Otomatik Kapı Sistemleri ve Network Altyapı Sistemleri sektöründe müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayarak, zamanında ve başarılı bir şekilde taahhütümüzü gerçekleştirmek, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve hizmeti sağlamak öncelikli amaçlarımızdandır.

Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak.  Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak.

İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak, kaliteli hizmet sunmak, çözüm odaklılık.